© כל הזכויות שמורות לישראלי בברלין - אורי נחמנזון

סיור שווקי כריסמס

1/2

נכנסים לאווירת החג בשווקים הקסומים 

שווקי חג המולד הם מסורת ארוכת שנים שמקורה בגרמניה ואין מתאימה מברלין המתהדרת בלמעלה מ-60 שווקים שונים כדי לחוות את אווירת החג בשווקים המוארים והמקושטים.

נצא לשווקים הקסומים, נריח את הריחות ונטעם את הטעמים ואם יהיה לנו מזל ונהיה ילדים טובים אולי נפגוש גם את ניקולאוס הקדוש, הלא הוא סנטה קלאוס. 

נסייר בין דוכנים ציוריים ומוארים עמוסי קישוטי חג מולד ומתנות קטנות, נפגוש את דמויות החג, נאזין לזמירות מפי להקות פולקלור מקומיות ואיך אפשר בלי משטח החלקה על הקרח באוויר הפתוח ובליווי שיריי חג המולד. 

במהלך הסיור נטעם ממטעמיי החג הייחודים וביניהם ערמונים קלויים, נקניקיות עסיסיות, ליקר ביצים, שקדים מסוכרים, עוגית הזנגביל המפורסמת- "לבקוכן" וכמובן - הגלוויין (יין חם מתובל אותו שותים רק בשווקי חג המולד). 

אז חיבשו את כובע המצנפת האדום ונצא לסיור קסום במיוחד. 

הסיורים מתקיימים החל מ- 27.11 ועד לערב חג המולד 24.12

מה בסיור?

  • ביקור בשוק חג מולד על רקע אחד המבנים היפים בברלין, שוק אותנטי ומסורתי מנוקד בדוכני חג המלאים בכל טוב. נטעם לראשונה את הגלוויין, היין המתובל של חג המולד, אל חשש, זו רק הכוס הראשונה מתוך רבות שעוד יבואו במהלך הסיור

  • ביקור בשוק חג מולד מודרני, מואר ומקושט במיוחד הכולל מתקני החלקה על הקרח ומוזיקת חג

  • ביקור בשוק קסום וצבעוני הכולל לונה פארק, גלגל ענק, מתקנים לילדים וגולת הכותרת - משטח החלקה על הקרח באחת הככרות היפות של ברלין, באוויר הפתוח ובליווי מוזיקת חג

המיטב של ברלין
הסיור היהודי
פוטסדאם ווילה ואנזה
הסיור האלטרנטיבי
סיור שווקים
ברלין ביום אחד
סיור פאבים
סיור אופניים/Segway